این غذاها را قبل از رابطه جنسی هرگز نخورید

3829

احتمالاً در مورد مواد غذایی است که به بالا رفتن قوای جنسی کمک می‌کند شنیده‌اید؛ اما آیا می‌دانید که مواد غذایی وجود دارد که می‌تواند باعث از دست رفتن قدرت جنسی شود. در اینجا غذاهایی را معرفی می‌کنیم که باعث میشود نتوانید رابطه جنسی خوبی داشته باشید پس از این غذاها باید قبل از رابطه جنسی اجتناب کرد. همچنین خوارکی‌هایی که جهت افزایش قوای جنسی قبل و بعد از سکس پیشنهاد می‌شوند

مصرف خوراکی‌های قبل از رابطه جنسی

همان‌طور که می‌دانید عمل رابطه جنسی از ابتدای امر تا پایان علاوه بر لذت جسمی و روحی باعث مصرف انرژی نیز میشود حتی انرژی مصرف‌شده در حین رابطه جنسی بر لذت آن می‌افزاید. این از خصوصیت بسیار خوب سکس است که خداوند در سیستم آفرینش بشر قرار داده و همانند تمامی نعمت‌هایش قابل ستایش است ازاین‌رو که بعد از انجام رابطه جنسی به علت مصرف انرژی، بدن احتیاج به استراحت دارد؛ آرامشی که در حین این استراحت به وجود می‌آید باعث رشد فوق‌العاده سلول‌های مغزی می‌شوند و دقیقاً به خاطر همین امر است که بعد از یک سکس صحیح و به‌جا تا مدت زیادی شارژ می‌شوید و انرژی مضاعف در شما پدیدار میشود و همین‌طور توانایی فکر و تصمیم‌گیری شما افزایش می‌یابد؛ اما نکته‌ای که حائز اهمیت است اینکه این انرژی ازدست‌رفته به‌خودی‌خود قابل بازگشت نیست و ما باید برای تقویت بدن خود و بازگشت و ذخیره انرژی از ساعاتی قبل از شروع سکس بدن را آماده کنیم.

قبل از رابطه جنسی از مصرف این خوراکی‌ها اجتناب کنید

- Advertisement -

لوبیا
حبوبات منبع خوبی از فیبر و پروتئین‌ها برای بدن است؛ اما آن‌ها دارای یک نوع قند هستند که هضم را کند کرده و باعث نفخ و گاز معده میشود. هیچ‌کس دوست ندارد شکم گازدار و نفخ آلود داشته باشد، چون ایده‌آل برای رابطه جنسی نیست.

سیر
سیر عطر و طعم مواد غذایی را تغییر میدهد برای سلامتی خوب است ولی هرگز قبل از رابطه جنسی از این ماده استفاده نکنید؛ چون نه‌تنها شامل عطر و بوی نامطبوع قوی است بلکه شامل نشاسته است که می‌تواند نفخ ایجاد کند.

پنیر
زمانی که پنیر می‌خوریم بوی بد در ما به وجود می‌آید؛ پس از این ماده غذایی قبل از رابطه جنسی اجتناب کنید.

گوشت قرمز
گوشت قرمز سنگین است و می‌تواند هضم آن طول بکشد همچنین احساس تنبلی و خواب‌آلودگی به شما دست میدهد.

سیب‌زمینی سرخ‌کرده
سیب‌زمینی سرخ‌کرده شامل چربی‌هایی است که می‌تواند سطح تستوسترون را کاهش دهد و باعث کاهش گردش خون شود. همچنین دارای مقدار زیادی نمک است که برای مردان فشار خون را بالا نگه دارد.

قرص نعناع
درحالی‌که شما ممکن است فکر می‌کنم که جویدن قرص نعناع برای تازه کردن نفس قبل از رابطه جنسی خوب است، مطالعات نشان میدهد که مواد موجود در نعناع می‌تواند سطح تستوسترون را کاهش دهد و این می‌تواند میل جنسی شما تأثیر گذارد.

آب هندوانه و آب‌پرتقال
به‌هیچ‌وجه از خوردن نوشیدنی‌های مثل آب هندوانه و آب‌پرتقال قبل از سکس استفاده نکنید اما بعد از سکس بلامانع است

غذاهای چرب
اگر قصد انجام سکس در شب را دارید از خوردن غذاهای چرب بپرهیزید و غذای سبک مصرف کنید تا آنجا که میشود غذای حاضری باشد.

آب
خانم‌ها قبل از انجام سکس کمتر آب میل کنند. آقایان بهتر است تا چند ساعت قبل از سکس اصلاً آب مصرف نکنند چراکه در حین خروج اسپرم امکان دارد بر اثر فشار بر اندام‌های بدن فعالیت مثانه از حالت ارادی خارج‌شده و قدرت جلوگیری از خروج ادرار را نداشته باشند. همینطوردر خانم‌ها موقع ارگاسم امکان ادرار کردن وجود دارد.

غذاها با طبع سرد
از مصرف غذاهای سرد بپرهیزید (منظور طبع غذا است نه دمای آن) چراکه باعث پایین آمدن فشارخون در خانم‌ها میشود. علت اینکه برخی افراد در حین سکس یا در پایان سکس با لرزش بدن روبرو هستند کمبود خون و یا پایین آمدن فشارخون است.

نکته: حتماً فاصله زمانی 2 ساعت بعد از مصرف آخرین خوراکی با آغاز سکس رعایت شود.

قبل از رابطه جنسی این خوراکی‌ها را مصرف کنید

برخی آب‌میوه‌های طبیعی
خوردن نوشیدنی‌هایی مانند آب‌میوه‌های طبیعی مخصوصاً آب هویج و آناناس بسیار قبل و بعد از سکس توصیه میشود.

سیب
خوردن سیب بسیار مفید است چراکه قند خون را تا حدی بالابرده و از خستگی زودرس در سکس جلوگیری می‌کند در ضمن سیب یک میوه‌ی اعجاب‌انگیز است و قوه شهوت و تحریک‌پذیری را بالا می‌برد فکر کنم برای همین میوه‌ی بهشتی هم به آن می‌گویند.

مصرف خوراکی‌های بعد از رابطه جنسی

پس از انجام یک رابطه جنسی کامل که منجر به ارضاء شدن طرفین شده باشد، برای به دست آوردن انرژی ازدست‌رفته به‌خصوص در آقایان ضروری است مصرف 2 عدد تخم‌مرغ، پیاز، جعفری و گشنیز (کلاً سبزیجات)، مصرف مواد لبنی مخصوصاً ماست، مصرف یک لیوان نوشیدنی مثل نوشابه، مصرف آب‌میوه‌هایی مثل آب آناناس تا حدود زیادی می‌تواند انرژی ازدست‌رفته را بازگرداند. البته نوشیدن یکی دو لیوان آب هم پیشنهاد می‌کنم.

به خاطر داشته باشید قبل و بعد از سکس تا چند ساعت از مصرف شیر خودداری کنید.

خانم‌هایی که شامل نوازد شیرخوار هستند توجه داشته باشند تا 2 ساعت بعد از سکس به فرزند خود از پستان شیر ندهند

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید