دلستر با طعم و بوی گازوئیل

1525

دلستر با طعم بوی گازوئیل متوقف شد!

محموله های قاچاق زیادی در کشور وارد می شوند. همین محموله ها در سال جدید رشد ۱۶ درصدی داشته است دلستر با طعم بوی گازوئیل  در یک کامیون در غرب تهران متوقف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر غرب استان تهران از توقیف یک دستگاه کامیون،دستگیری دو قاچاقچی و کشف ۱۵هزار لیتر گازوئیل از داخل بطری های دلستر خبر داد. سرهنگ ابراهیم حسن‌آبادی در این باره گفت: مأموران انتظامی،حین گشت‌زنی در اسلامشهر به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و با توقیف خودرو در بازرسی از کامیون یک محموله گازوئیل قاچاق به میزان ۱۵هزار لیتر کشف شد.

- Advertisement -

وی افزود: ماموران انتظامی در بازرسی از بار کامیون موفق به کشف ۱۰ هزار عدد بطری یک و نیم لیتری دلستر با درب های پلمپ شده شدند که در ادامه بررسی های دقیق مشخص شد ۱۵هزار لیترگازوئیل به طرز ماهرانه ای در داخل بطری های دلستر ” جاسازی و پلمپ شده است

دو متهم پس از دستگیری اعتراف کردند دلستر های گازوییلی را از شهرستان دزفول بارگیری کرده و قصد انتقال آن به کشور افغانستان را داشتند که توسط پلیس اسلامشهر دستگیر شده و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.

براساس گزارش سایت پلیس، سرهنگ حسن آبادی از شهروندان خواست: در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرمجاز و توزیع سوخت خارج از شبکه توسط افراد فرصت طلب و سودجو، در اسرع وقت ازطریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا به موقع نسبت به دستگیری قاچاقچیان سوخت اقدام شود

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید